Piotr Łokuciejewski
Head of Social

Z marketingiem internetowym związany jestem od... zawsze. Swoje szlify zdobywałem w wielu agencjach - pracowałem m.in. w Red8Digital, Lubię to - social media agency, Think Kongu, IPG Mediabrands.

Można powiedzieć, że przeszedłem cały szlak bojowy - od juniora do dyrektora. Głównie zajmując się digitalem, ale też i strategiami marketingowymi czy social mediowymi. Przez prawie 20 lat zdarzyło mi się prowadzić klientów z wielu różnych branż, takich jak choćby Porsche, Pizza Hut, Sony Electronics, Burger King, Techland, Złote Tarasy czy Vision Express.

Nie spoczywam jednak na laurach, przemawia do mnie Jobsowskie "Stay hungry, stay foolish", wciąż interesują mnie nowe rzeczy, nowe idee czy trendy - stąd rozpoczęcie współpracy z Social Tigers.

Uwielbiam science-fiction i fantasy, ale nie gardzę też dobrym filmem czy dobrą whisky. W wolnych chwilach spaceruję z psem i uprawiam nordic walking. Jestem również miłośnikiem motoryzacji, głównie tej nieco starszej - uwielbiam Saaby, mam nadzieję w tym roku doprowadzić swojego do stanu używalności!