Piotr Dejneko
Video
Przygoda z produkcją filmową w moim wypadku zaczęła się całkiem przypadkiem. Zafascynowany sportami walki zacząłem „kleić” swoje własne filmy z najlepszymi akcjami polskich zawodników MMA. Po jakimś czasie założyłem własną stronę zawierającą content video ściśle związany ze sportami walki. Gdy zostałem zauważony na rynku w tej branży, dołączyłem do największego portalu piszącego o sportach walki. Tam zacząłem stawiać pierwsze kroki w profesjonalnej postprodukcji filmowej, a jednocześnie pierwszy raz w życiu dostałem do ręki kamerę.

Poruszając się w świecie showbiznesu, poznając światowe gwiazdy sportu oraz popkultury, zobaczyłem, że właśnie to jest coś, co chcę robić w życiu. Postanowiłem jednocześnie poszerzyć swoje umiejętności i zapisałem się do szkoły filmowej w Warszawie. Po ukończeniu Akademii Filmu i Telewizji oraz zdobyciu dyplomu w dziedzinie sztuki operatorskiej porzuciłem dotychczasową nudną pracę na etacie i poświęciłem się tylko filmowaniu.

Od przeszło roku działam już tylko w branży produkcji filmowej. Przez ten czas współpracowałem z gigantami takimi jak KSW, Koncern PSA (Peugeot, Citroen), Hyundai, Tour de Pologne, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Hotel Marriott, a niedawno dołączyłem również do Social Tigers. Mam nadzieję, że praca z Tygrysami pozwoli mi rozwinąć skrzydła jeszcze bardziej.