Karolina Kawska
Head of Social Media

Swoją karierę zawodową rozpoczęła 15 lat temu. Pracowała jako prezenterka radiowa i telewizyjna, a w 2012 roku przeszła do agencji PR, gdzie zarządzała zespołem oraz prowadziła projekty głównie w obszarze PR korporacyjnego i zarządzania kryzysowego. W latach 2018-2020 związana z marką Storytel, gdzie jako PR Manager była członkiem zespołu odpowiedzialnego za kreowanie i realizację kampanii, które nie tylko zdobywały nagrody, ale także przekładały się na rosnącą popularność brandu oraz wyniki biznesowe.

Z marką Social Tigers związana od początku działania agencji. Do lutego 2019 pełniła funkcję Head of PR, a także wspierała zespół social media w zakresie budowania relacji z Klientem oraz wdrażania strategii komunikacji i realizacji skutecznych kampanii na platformach społecznościowych. Od marca 2020 roku na stanowisku Head of Social Media. Zarządza pracą kilkuosobowego zespołu, odpowiedzialnego za sukcesy klientów agencji w obszarze content marketing w social media. 

Według testu Gallupa maksymalistka, jej miarą jest doskonałość, a nie przeciętność. Nastawiona na osiąganie, aktywna i uzależniona od wyzwań, w tym poznawania nowych ludzi i zdobywania ich sympatii.