Iga Kopacz
Social Media Specialist
Moja przygoda z PR rozpoczęła się osiem lat temu w jednej z warszawskich agencji reklamowych, do której przez przypadek trafiłam na miesięczny staż. Prawie od razu zakochałam się w tej branży. Dynamika zawodu, nowe wyzwania, ciekawe projekty – wszystko to spowodowało, że miesięczny staż zamienił się w siedem lat współpracy. 

Przeszłam całą ścieżkę kariery: od asystenta po samodzielnego PR-owca. Można powiedzieć, że PR znam od podszewki. Pracowałam dla wielu Klientów z różnych branż, od PR produktowego dla marek spożywczych po PR korporacyjny i kryzysowy dla spółek energetycznych czy leasingowych. Przez te lata praca nauczyła mnie przede wszystkim analitycznego myślenia, co w mojej działalności jest podstawą sukcesu. 

W końcu nadszedł dzień, w którym trafiłam do Social Tigers i była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. To tu nauczyłam się łączyć PR z narzędziami social media. Teraz oprócz Klientów ściśle PR-owych mam przyjemność obsługiwać także projekty na Facebooku. Tym, co najbardziej cenię w mojej pracy, jest możliwość ciągłego rozwoju – w tej branży naprawdę nie da się nudzić!