Filip Lewandowski
Senior Social Media Specialist
Na szczęście już na drugim roku studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego wiedziałem, że ostatnią rzeczą, którą chcę robić w przyszłości, jest praca w kancelarii prawnej lub dużej korporacji. Postawiłem wszystko na jedną kartę i zająłem się tym, co naprawdę czułem, czyli dziennikarstwem sportowym i najbardziej wymagającym sportem na świecie — MMA. Tak rozpoczęła się moja droga przez różne redakcje a z czasem ewolucja i w efekcie przebranżowienie na PR oraz marketing.

Zdobywając kolejne doświadczenia w agencjach reklamowych, chęć pracy z najlepszymi oraz możliwość działania w środowisku, w którym jestem od lat, była naturalna. Wreszcie zasiliłem szeregi Tygrysów i każdego dnia z dużą satysfakcją kreuję kampanie reklamowe oraz komunikację w mediach społecznościowych dla największych organizacji sportów walki na świecie i wielu innych wymagających indywidualnego podejścia Klientów. Marketing w Social Media to dla mnie odzwierciedlenie dzisiejszych czasów — dynamika, nieustanna potrzeba rozwoju i zaangażowania oraz kreatywnego, ale twardego stąpania po ziemi.

Prywatnie? Gdy nie oślepia mnie ekran komputera, robi to blask naturalnych diamentów, ukochanej dziewczyny i motocykli. Ogłuszają dobre gitarowe riffy, Joe Rogan Experience oraz fakt, że z Wilanowa, gdzie mieszkałem całe życie, przeprowadziłem się na Żoliborz i do biura jadę jakieś dwa lata ;)

Social Media, Diamonds & Rock'n'Roll!