Szkolenie: Jak dla swoichszkolenie

09 Apr 2019 10:00 - 16:00
  • Warszawa, Al. Jerozolimskie 123A – Atlas Tower
  • 16 miejsc

Koszt szkolenia: 770 PLN netto 947 PLN brutto

Czego się dowiesz?

Zwiększ zasięg wpisów i ilość fanów

Nauczymy Cię walki o twarde wyniki na Facebooku. Dowiesz się, ile warte z biznesowego punktu widzenia są osoby obserwujące Twój fanpage i jak podnieść ich zaangażowanie. Przedstawimy sposoby na kreacje, które wciągają w świat marki - opowiemy o mechanizmach reklamy, które wyrywają z transu scrollowania newsfeedu i o tym, jak ten efekt wykorzystać w tworzeniu lejka zakupowego. 

Poznaj reklamy na Facebooku

Dzięki temu szkoleniu dowiesz się, jak wyłonić klientów w Twojej branży i jaki typ reklamy będzie dla niej najbardziej stosowny. Pomożemy Ci określić metody działania na poziomie strategii i codziennej praktyki. Pokażemy na praktycznych przykładach z własnego podwórka, które kombinacje kreacji, opcji targetowania i celu reklamowego przynoszą najlepsze efekty. Odpowiemy na wszystkie wątpliwości, jakie kiedykolwiek miałeś/-aś w związku z systemem Facebook Ads - każdego dnia rozpruwamy go od podszewki i dziś nie ma dla nas żadnych tajemnic! 

Oszczędzaj czas

Jak promować się, kiedy mamy bardzo ograniczoną ilość czasu? Jakie metody działają, ale wymagają go więcej? Pomożemy Ci dobrać zestaw działań stosowny do Twojej wiedzy oraz czasu, który możesz poświęcić Facebookowi. Podpowiemy, jak wykorzystywać niestandardowe grupy odbiorców, by tworzyć efektywne i zautomatyzowane lejki zakupowe. 

Promuj skutecznie biznes

Jesteśmy osobami, które na co dzień prowadzą praktyczne działania o ścisłym nastawieniu biznesowym. Naszym celem jest, by każde wypowiadane na szkoleniu słowo przekładało się na wzrost Waszych organizacji - przez miesiąc po szkoleniu będziemy odpowiadać na Wasze pytania w mailach i na zamkniętej grupie na Facebooku. Wszystko po to, by esencja zdobytej wiedzy wyraźnie przełożyła się na zasięgi, zaangażowanie i wyniki finansowe.

pobierz agendę

Prowadzący szkolenie

                            
Franciszek Bazyli Georgiew
Founder Social Tigers

Założyciel i szef jednej z najdynamiczniej rozwijających się agencji social media w kraju - Social Tigers. Twórca sukcesu wielu marek w mediach społecznościowych, dziś wraz z 15-osobowym zespołem specjalistów wspiera wiele biznesów w osiąganiu namacalnych sukcesów przez wykorzystanie social media i Facebook Ads. Również osoby, które przeszkolił, odnotowują wzrost skuteczności działań w mediach społecznościowych mierzony przez sprzedaż, zapytania, jak i dynamiczny wzrost statystyk. Autor pierwszej w Polsce kompleksowej publikacji na temat systemu reklamowego Facebooka, “Księga Adsów 2.0”.

Rezerwuj szkolenie

Koszt szkolenia: 770PLN netto
Ilość miejsc:
Kod: ... Rabat: ...
Łącznie: 770 PLN netto (947 PLN brutto)