Szkolenie: Jak dla swoich [PAŹDZIERNIK]szkolenie

27. PAŹDZIERNIKA - WARSZAWA

27 Oct 2020 10:00 - 16:00
  • Warszawa, Centrum Szkoleniowe Wspólna, ul. Wspólna 56
  • 0 miejsc

Koszt szkolenia: 788.62 PLN netto 970.00 PLN brutto

Czego się dowiesz?

Zwiększ zasięg wpisów i ilość fanów

Nauczymy Cię walki o twarde wyniki na Facebooku. Dowiesz się, ile warte z biznesowego punktu widzenia są osoby obserwujące Twój fanpage i jak podnieść ich zaangażowanie.

Poznaj reklamy na Facebooku

Dzięki temu szkoleniu dowiesz się, jak wyłonić klientów w Twojej branży i jaki typ reklamy będzie dla niej najbardziej stosowny. Pomożemy Ci określić metody działania na poziomie strategii i codziennej praktyki.

Oszczędzaj czas

Jak promować się, kiedy mamy bardzo ograniczoną ilość czasu? Jakie metody działają, ale wymagają go więcej? Pomożemy Ci dobrać zestaw działań stosowny do Twojej wiedzy oraz czasu, który możesz poświęcić Facebookowi. 

Promuj skutecznie biznes

Jesteśmy osobami, które na co dzień prowadzą praktyczne działania o ścisłym nastawieniu biznesowym. Naszym celem jest, by każde wypowiadane na szkoleniu słowo przekładało się na wzrost Waszych biznesów.

pobierz agendę

Prowadzący szkolenie


Franciszek Georgiew
CEO Social Tigers

Założyciel i szef Social Tigers. Strateg z 8-letnim doświadczeniem w kampaniach dla setek firm każdej wielkości. Ma na koncie setki szkoleń z SM dla korporacji, domów mediowych i instytucji rządowych. Autor kompleksowej publikacji na temat systemu reklamowego Facebooka - “Księga Adsów 3”.