Szkolenie jak dla swoichszkolenie

22 Aug 2018 10:00 - 16:00
  • Warszawa, Al. Jerozolimskie 123A – Golden Floor Plaza
  • 9 miejsc

Koszt szkolenia: 670 PLN netto 824 PLN brutto

Czego się dowiesz?

Zwiększ zasięg wpisów i ilość fanów

Nauczymy Cię walki o typowo Facebookowe wyniki. Dowiesz się, ile osoby obserwujące Twój fanpage i ich zaangażowanie są warte w kontekście działań biznesowych. 

Poznaj reklamy na Facebooku

Dzięki temu szkoleniu dowiesz się, jak wyłonić klientów w swojej branży i jaki typ reklamy będzie dla niej najbardziej stosowny. Pomożemy Ci określić metody działania na poziomie strategii i codziennej praktyki.

Oszczędzaj czas

Jak promować się, kiedy mamy bardzo ograniczoną ilość czasu? Jakie metody działają, ale wymagają go więcej? Pomożemy Ci dobrać takie metody, które będą stosowne do Twojej wiedzy i czasu, który możesz poświęcić Facebookowi. 

Promuj skutecznie biznes

Jesteśmy osobami, które prowadzą praktyczne działania o ścisłym nastawieniu biznesowym. Każde wypowiadane na szkoleniu słowo ma służyć rozwojowi umiejętności, które mają przełożyć się na efekt. 

pobierz agendę

Prowadzący szkolenie


                            
Franciszek Georgiew
Founder

Social Tigers zakładałem w maju 2015 roku, prowadząc firmę do rozwoju od samotnego freelancera do najbardziej dynamicznie rozwijającej się agencji social media w kraju. Po drodze wsparliśmy wiele lokalnych biznesów w osiąganiu namacalnych sukcesów przez wykorzystanie social media i Facebook Ads. Również osoby, które przeszkoliliśmy, odnotowują wzrost skuteczności działań w mediach społecznościowych mierzony przez sprzedaż, zapytania, jak i dynamiczny wzrost statystyk.

Rezerwuj szkolenie

Koszt szkolenia: 670PLN netto
Ilość miejsc:
Kod: ... Rabat: ...
Łącznie: 670 PLN netto (824 PLN brutto)