Szkolenie ONLINE z Google Ads [LIPIEC]szkolenie

16. LIPCA. Szkolenie online na platformie ZOOM

16 Jul 2020 09:00 - 16:00
  • Warszawa, Centrum Szkoleniwe Wspólna
  • 20 miejsc

Koszt szkolenia: 500 PLN netto 615.00 PLN brutto

Czego się dowiesz?

Google Ads: Pracujemy na narzędziu 

Nauczymy Cię walki o twarde wyniki w Google Ads. Na szkoleniu możesz spodziewać się dużo praktyki oraz rozwiązań, których prawdopodobnie nie miałeś/miałaś okazji zastosować. Przeprowadzę Cię przez wszystkie kluczowe funkcje narzędzia, byś już w trakcie szkolenia mógł zacząć ustawiać swoje kampanie.

Poprawna konfiguracja analityki 

Dzięki temu szkoleniu dowiesz się, jakie są metody mierzenia sprzedaży w Google Ads oraz jak skonfigurować narzędzie w taki sposób, aby wyniki raportowały się w Google Analytics. Dzięki temu zachowasz przejrzystość danych i będziesz w stanie wyciągać bardziej miarodajne wnioski do przyszłych działań! 

Praca nad kreacją i dystrybucja

Jak prawidłowo zaplanować strukturę kont? Jak przeprowadzić wyszukiwanie efektywnych słów kluczowych? Jak tworzyć teksty reklamowe w Google Ads? Jak tworzyć rozszerzenia reklam? Jak stworzyć lejek sprzedażowy, z uwzględnieniem działań w górze (świadomość) oraz dole lejka (konwersja)? Tego wszystkiego dowiesz się na moim szkoleniu.

Szkolenie z dowolnego miejsca na Ziemi

Szkolenie przeprowadzimy na platformie Zoom, dzięki czemu możesz do nas dołączyć z dowolnego miejsca na świecie! Szkolenie jest tak zaprojektowane, aby zbalansować treści teoretyczne z praktycznymi w angażujący sposób. W trakcie dnia będą krótsze przerwy na oddech i networking, a także jedna dłuższa na obiad. Po szkoleniu, wszyscy uczestnicy otrzymają dostęp do nagrania ze szkolenia! 

pobierz agendę

Prowadzący szkolenie


Łukasz Chwiszczuk
Head of Performance

Łukasz Chwiszczuk - Szef działu Performance w Social Tigers. Wcześniej zarządzał działem digital performance w Media Group. W przeszłości pracował na podobnych stanowiskach w K2 oraz GroupM.

Rezerwuj szkolenie

Koszt szkolenia: 500PLN netto
Ilość miejsc:
Kod: ... Rabat: ...
Łącznie: 500 PLN netto (615.00 PLN brutto)

Pozostałe szkolenia