Budowanie marki na Instagramie [SIERPIEŃ]szkolenie

7. SIERPNIA, SZKOLENIE ONLINE NA ZOOM

07 Aug 2020 10:00 - 17:00
  • , ZOOM [SZKOLENIE ONLINE]
  • 18 miejsc

Koszt szkolenia: 390 PLN netto 479.70 PLN brutto

Czego się dowiesz?

Instagram - omówienie wszystkich funkcji

Algorytm, możliwości i najważniejsze statystyki Instagrama. Bezpieczeństwo - Jak skutecznie zabezpieczyć swoje konto przed kradzieżą i zmienić konto prywatne, na biznesowe (strategiczne różnice).

Instagram - zasięg organiczny

Zasięg organiczny - jak w praktyczny sposób zaangażować aktualnych odbiorców i zdobywać nowych? Omówienie najskuteczniejszych i legalnych taktyk w 2019 r. Hasztagi - jak ich mądrze używać i wykorzystać ich potencjał. Nauczymy Cię, jak generować z nich ruch i pozyskiwać realną sprzedaż dzięki pozycjonowaniu hashtagami w wyszukiwarce IG.

Instagram - działania płatne

Co daje lepsze wyniki i czym różnią się reklamy ustawiane w aplikacji od tych z Menadżera Reklam? Dlaczego na Instagramie nie można ustawić kampanii, której celem jest pozyskanie nowych followersów. Legalne sposoby wykorzystania user-generated content. Najczęstsze błędy. Konkursy na Instagramie - jak zrobić to legalnie?

Content marketing na Instagramie

Jakie treści są atrakcyjna dla użytkowników? Rodzaje postów i zdjęć które sprawdzają się najlepiej. Dlaczego na Instagramie nie warto inwestować w grafiki, a skupić się na contencie zdjęciowym? Instagram Stories vs komunikacja na feedzie - co wybrać? Jak rozróżnić treści i w jakich proporcjach podzielić komunikację.

pobierz agendę

Prowadzący szkolenie


Dorota Woźniczka
SM&Influencer Specialist

Dorota jest specjalistą od social media i influencer marketingu w Social Tigers. Ze środowiskiem influencerskim związana od 2014 roku. Posiada doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu klientów w zakresie social media i influencer marketingu, z branż: gastronomicznej, usługowej, beauty, fashion oraz lifestyle.

Rezerwuj szkolenie

Koszt szkolenia: 390PLN netto
Ilość miejsc:
Kod: ... Rabat: ...
Łącznie: 390 PLN netto (479.70 PLN brutto)

Pozostałe szkolenia

27 Jul 2020 11:00 Szkolenie online na platformie ZOOM

Grupy na Facebooku: Szkolenie online [LIPIEC]

Cena: 398.37 PLN
zapisz się