Szukamy prawdziwych drapieżników, którzy po prostu kochają łowy.

Tigers to dobrze naoliwiona machina, która potrzebuje równie skutecznych łowców. Przy wsparciu silnej marki i zgranego zespołu zawalczysz o wyższe wyniki niż gdziekolwiek indziej.

Liczymy na Twoje przynajmniej trzyletnie wsparcie w sprzedaży i doświadczenie w digital marketingu. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z marketingiem.

W tej rekrutacji zależy nam na podjęciu współpracy najpóźniej z dniem 02.01.2021. Jeśli możesz zacząć wcześniej, to świetnie – przyjmiemy Cię choćby jutro.

Oferujemy

  • pracę w zaangażowanym i zgranym zespole, który gra do jednej bramki,

  • duże możliwości rozwoju zawodowego, w tym regularne szkolenia sprzedażowe i produktowe,

  • funkcjonowanie w firmie, która podwaja się co roku i skutecznie dba o to, by być cały czas „na fali”,

  • system wynagrodzeń z podstawą 5000 złotych netto i atrakcyjnym systemem premiowym na umowie B2B

  • bonus w postaci regularnego dopływu „ciepłych” zapytań.

Zakres obowiązków

  • Skuteczne pozyskiwanie nowych klientów w ściśle określonych segmentach, zarówno w ramach sprzedaży aktywnej jak i przychodzącej,

  • udział w przygotowywaniu ofert dla potencjalnych Klientów,

  • udział w postępowaniach przetargowych we współpracy z zespołem i działem administracji,

  • prowadzenie pełnej historii działań w CRM, dzięki którym będziemy w stanie prowadzić rzetelną analitykę sprzedaży,

  • rozliczanie i raportowanie miesięcznych planów sprzedażowych,

  • aktywny udział we współtworzeniu firmy na warsztatach, statusach czy poprzez tworzenie treści.

Cechy idealnego kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym,

  • znajomość zakamarków digitalowej dżungli (social media, performance marketing, SEO, e-mail marketing),

  • duży głód rozwoju w obszarze sprzedaży doradczej/eksperckiej,

  • umiejętność przygotowywania atrakcyjnych prezentacji sprzedażowych we współpracy z zespołem,

  • samodzielność w określaniu oraz realizowaniu celów,

  • dobra organizacja pracy (pracujemy na Microsoft Teams, Pipedrive i Asanie),

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • kreatywność, aktywność i inicjatywa.

UWAGA: Kandydatury zbieramy do 20 października przez formularz poniżej.