Strona główna

Kompetencje

Social media|Działania social media to trzon naszych kompetencji i najpotężniejsze z narzędzi, którymi dysponujemy. Nie ma mowy o zmarnowanym potencjale i bezcelowych publikacjach skierowanych do przypadkowych osób. Naszą specjalnością są działania prowadzone z głową, zorientowane na Twój rezultat biznesowy. Public Relations|Nasz zespół wzmacniają wykwalifikowani specjaliści od zarządzania wizerunkiem. Stanowią realne wsparcie, gdy trzeba zadbać o komunikację z otoczeniem, zapewnić obecność marki w mediach lub zorganizować spotkanie prasowe. Dysponujemy również dużym doświadczeniem w prowadzeniu działań z zakresu PR kryzysowego. Photo & Video|W dzisiejszej komunikacji marketingowej niezbędne jest prezentowanie ludzkiego oblicza marki. Trudno jednak ten efekt osiągnąć, gdy korzysta się wyłącznie ze zdjęć stockowych. Dzięki stałej współpracy z profesjonalnym fotografem i filmowcem oferujemy najwyższej jakości usługi w konkurencyjnych cenach. Design|Dobra kreacja to podstawa udanej komunikacji. Problem w tym, że niejeden nawet wspaniały artysta nie ma doświadczenia w obchodzeniu się ze specyficznymi formatami, które są wymagane w określonych kanałach promocji. Nasz profesjonalny zespół grafików przygotuje dla Ciebie projekty, które będą nie tylko dobrze wyglądać, ale przede wszystkim wzmacniać skuteczność prowadzonych kampanii. Szkolenia|Na naszych wysoko ocenianych szkoleniach dzielimy się wnioskami wyciągniętymi z kilku lat działań w mediach społecznościowych. Po spotkaniu z nami będziesz miał w swoich rękach komplet narzędzi potrzebnych do wspierania biznesu poprzez kanały social media.

Nasz zespół

Dołącz do zespołu

Nasi klienciBlog entries

Księga Organika

Categories:

Zapanuj nad zasięgami organicznymi na Facebooku, Instagramie i LinkedIn. Nasz najnowszy produkt przeprowadzi Was przez zawiłości algorytmów i pokaże, jak je wykorzystać w darmowym dotarciu do tysięcy użytkowników. 

March 19, 2020 00:00 by franciszek.georgiew


Kurs z Facebook Analytics

Categories:

Pierwszy kurs o FB Analytics! Tylko dla klientów - zamknięta grupa Tygrysy Premium, w której autor kursu pomaga wdrażać wiedzę i odpowiada na Twoje pytania.

October 18, 2019 00:00 by albert


"Księga Adsów 3.0"

Categories: [Strategia i kanały social media] [Lead generation] [Social Tigers] [Praca agencji] [Systemy reklamowe] [Content i zasięgi organiczne] [E-commerce] [Rozwój osobisty]

Poczuj się pewnie w systemie reklamowym Facebooka. Promuj swój biznes w świadomy i strategiczny sposób - dzięki Księdze Adsów masz dostęp do wiedzy zbieranej latami przez agencję Social Tigers. W cenie - dostęp do zamkniętej społeczności klientów Tygrysy Premium

June 25, 2019 00:00 by franciszek.georgiew