Piątek w Social Tigers kończymy pakowaniem prezentów dla Szlachetnej PACZKI. Po godzinach zebrała się spora grupa ochotników, której zapał do pracy nie zmalał - nawet pomimo późnej godziny.

Karolina Kawska koordynowała całą zbiórkę prezentów i mimo tego, że waży tyle co nic, jutro zawiezie 12 pudeł do magazynu.

Maciek Orczykowski był rano w Łodzi, a jutro rano szkoli branżę gastronomiczną, ale kupował, nosił, pakował jak opętany.

Iga Kopacz dziś wyjątkowo zamiast gasić sytuacje kryzysowe, chętnie je wywoływała :) Ale wszystko zakończyło się happy endem.

Aleksander Foks mimo, że pracuje z nami oficjalnie od poniedziałku, również był późnym wieczorem na placu boju! A mógł wykręcić się urodzinami koleżanki, czy pomocą w poprzedniej firmie....

Bruno Georgiew mimo wyjazdu w Tatry punktualnie o północy, był z nami i przywiózł naprawdę dużo fajnych zabawek, które organizował do ostatniej chwili.

Monika Grzelak nie mogła być z nami na miejscu, ale mocno pomagała w zakupach!

Paweł Edmund to gwiazda końcówki filmu, zrobił sam duże zakupy i wykazał się niesłychanym talentem ZPT.

Form pomocy na Święta jest mnóstwo, wybierzcie odpowiednią dla siebie i działajcie :) Dzięki wszystkim za obecność! Franciszek Bazyli Georgiew.