Dzisiaj #TIGERTIP dla miłośników Twittera. Dotyczy najfajniejszych narzędzi, które usprawnią Wasze działania na tej platformie, zarówno prywatnie, jak i w działaniach firmowych.

SocialBro do monitoringu

Pierwsze narzędzie to SocialBro, który polecił nam niezawodny Bartek Szymeczko z Samsung Polska. Już darmowy pakiet pozwala na przejrzyste monitorowanie obserwujących, sprawne wyszukiwanie użytkowników po całych kombinacjach kryteriów, raporty kiedy nasi obserwujący są na Twitterze i wiele innych. Bartek nie kłamał, nazywając go "maszynką do Twittera".

TweetDeck do planowania

Drugie z nich to klasyczny (bo z 2008 roku!) TweetDeck, w którym najwygodniej planuje się nam wpisy z wyprzedzeniem. Ciekawa opcja jeśli za pomocą hashtagów chcecie dotrzeć do innej strefy czasowej. Sprawnie wykorzystuje go Szymon Slowik z Takaoto.pro, łącząc planowane tweety z automatyzacją działań przez IFTTT. Dla growthhackerów to nie lada gratka.

Twitter Analytics do statystyk

W pogodni za narzędziami nie zapominajcie o coraz fajniej działającym Twitter Analytics!

To by było na tyle. Naszym zdaniem do sprawnej obsługi TT nie trzeba nic więcej, ale jeśli macie inne zdanie lub swoje typy, to śmiało dawajcie znać.