Link do darmowego pobrania naszego e-booka: https://www.socialtigers.pl/ebook

„Księga Adsów” to nasz bezpłatny podręcznik, z którego dowiesz się, jak przekuć siłę drzemiącą w social media na sukces Twojego biznesu. Publikację dotyczącą skutecznych kampanii na Facebooku można pobrać z naszej strony od 1 czerwca 2017.


W maju nasza agencja social media obchodziła drugie urodziny, a e-book poświęcony reklamie na Facebooku jest prezentem dla Was z tej właśnie okazji.


Skuteczna reklama na Facebooku – jak to zrobić?


Nasze doświadczenie pokazuje, że sukcesy w marketingu social media to nie kwestia trików dla wtajemniczonych, ale sprawnego wykorzystania podstawowej wiedzy na temat tego, jak naprawdę powinno wyglądać prowadzenie fanpage’a oraz jak działa menedżer reklam.


Wychodząc z tego założenia, stworzyliśmy pełną praktycznych informacji publikację. Nim więc zaczniesz się martwić, że nie wiesz, jak działa Power Editor – zajrzyj tutaj! Szybko zorientujesz się, że do sukcesu wystarczą Ci podstawowe narzędzia social media oferowane przez FB i… Twoja głowa!


Promowanie strony na FB – co jest istotne?


Podpowiemy Ci, jak dopasować kreację reklamową do Twojego celu, przeprowadzić skuteczne targetowanie, wykorzystać dane pozostawione przez użytkowników czy zoptymalizować Twoje kampanie reklamowe.


To nie wszystko! Przewagę w promocji na FB zapewnią Ci wskazówki dotyczące niezwykle przydatnych, a rzadko wykorzystywanych możliwości menedżera reklam: geotargetowania, remarketingu czy grup podobnych odbiorców (lookalike'ów).


W ten sposób pokażemy Ci, jak efektywnie wydać budżet reklamowy – bez jego przepalania! A gdybyś potrzebował inspiracji, znajdziesz je wśród przykładów przeprowadzonych przez nas kampanii, które odniosły sukces.


Swoją wiedzę możesz wzmocnić i utrwalić dzięki zalecanym przez nas ćwiczeniom. To tak naprawdę seria pytań, które mają pomóc Ci zrozumieć, jak należy skonstruować Twoją własną, skuteczną reklamę na Facebooku.


A zatem – klikaj, pobieraj, korzystaj! :)