Na pewno macie już pełne brzuchy po Świętach!

Tygrys również ostatnio czuł apetyt na ciekawe współprace i udało się go na chwilkę zaspokoić.

Tych osiem zleceń to interesujące, często trudne wyzwania, które dadzą mnóstwo satysfakcji, gdy zakończą się sukcesem!

> PGNiG Superliga - piłka ręczna w Polsce przechodzi proces głębokiej profesjonalizacji. Naszym celem jest zwiększenie siły rażenia profilu i związanie z nim coraz większych rzesz fanów tego twardego sportu.

> Odkupienie Win - jeśli mieszkacie na Artystycznym Żoliborzu, to może być wkrótce Wasza ulubiona lokalizacja w okolicy. Duży wybór win, profesjonalni sommelierzy, a już niedługo e-commerce i szereg ciekawych winiarskich usług. A przy tym wszystkim nasz content i reklamy!

> PickPack - bez żadnego naciągania - najlepsze przesyłki kurierskie w Warszawie! Tanie przesyłki "same day delivery", bez umów, obsługiwane przez zaangażowanych kurierów. Kończymy właśnie landing page i będziemy promować usługę przez Facebook Ads.

> Holistic-Polska - w Polsce debiutuje marka szwedzkich suplementów najwyższej jakości. Jeśli jesteście zwolennikami balansu w życiu, a także dbania o swoje zdrowie, koniecznie śledźcie profil, który budujemy od zera!

> ACB - rosyjska organizacja sportów walki o korzeniach powraca do Polski i powraca do współpracy z nami! Pracowaliśmy przy niemal wyprzedanej gali w Olsztynie, a obecnie promujemy międzynarodowy turniej BJJ w Warszawie.

> Dr Koziej - kolejny profil, który dopiero startuje. Wysoce wyspecjalizowana firma, która specjalizuje się w badaniach kosmetyków koniecznych dla ich wprowadzenia na rynek. Cel to oczywiście dotarcie do firm z branży!

> Flow Fighters - najmniejszy projekt o nieodstających od reszty ambicjach. Aż miło popatrzeć jak na fanpage'u specjalistów w swojej dziedzinie osiąga rezultaty, o których marzy niejedna duża marka!

> Willisch - na koniec perełka. Jesienią pozyskaliśmy liczne kontakty do potencjalnych franczyzobiorców, którzy chcieli otworzyć swoją lodziarnię na wiosnę. Nie jest zaskoczeniem, że po tej kampanii... otwieramy pięć nowych lodziarni, promując je na Facebooku!

W tej chwili przegrupowujemy siły, starając się dostarczyć najwyższej jakości usługę dla naszych nowych i starych Partnerów. Kiedy tylko będziemy pewni, że dalsze zmiany im nie zaszkodzą... idziemy po więcej!

Bo rozwój firmy to większe możliwości dla nas wszystkich!