Jeśli poszukujecie biznesowej lub marketingowej inspiracji, jedną z ciekawszych postaci w branży jest Seth Godin.

Nieobecny w większości kanałów social media, Seth prowadzi bloga, na którym dzieli się swoich wieloletnim doświadczeniem, prowadząc swego rodzaju mentoring młodszej publiki. Jeśli podejść do tego, co pisze z odpowiednim spokojem i szacunkiem, można poznać naprawdę wyważony punkt widzenia człowieka, który osiągnął już w życiu bardzo wiele. Co ważne, dobrze rozumie on rzeczywistość w 2016 roku i potrafi wczuć się w problemy i sytuację osób, które na wcześniejszym etapie życia.

Cytat, który wyjątkowo nas poruszył podczas oglądania jednego z wywiadów, to „Don’t seek for reassurance”. Oznacza to mniej więcej tyle, by nie szukać potwierdzenia, zabezpieczenia czy wsparcia u innych. Czekanie na nie, bądź jego brak, może nas zatrzymywać. A często tylko my sami jesteśmy w stanie w pełni zrozumieć, gdzie zmierzamy i wytyczamy tam własną mapę.

Te słowa są głęboko zapisane w drapieżnym DNA Social Tigers, ponieważ gdybyśmy nie kierowali się tym duchem, nigdy nie porzucilibyśmy swoich dotychczasowych zajęć, by rozpocząć działalność agencyjną bez żadnego zabezpieczenia i w tak młodym wieku.

Jak jednak pokazuje nasza dynamika wzrostu, było warto, a dzięki uczciwości, cierpliwości i wynikom, w krótkim czasie zaczęliśmy grać w naprawdę wysokiej lidze. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i gdybyście usłyszeli jak śmiałe plany mamy do końca roku, prawdopodobnie nie uzyskalibyśmy od wielu z Was wiary i wsparcia ;)

Z Waszymi pomysłami może być podobnie. Coś Was powstrzymuje, oczekujecie, że ktoś weźmie Was ze rękę, potraktuje jeszcze raz jak kochający rodzice, którzy pokazywali nam drogę i dawali ochronny parasol dla wszelkiej kreatywności. Ale ta chwila nie nadejdzie, ponieważ w dorosłym życiu jesteście w 100% odpowiedzialni za nasze powodzenie i szczęście.

Nawet nie wiecie do ilu szans przymierzaliśmy się przez tydzień, by usłyszeć, że spóźniliśmy się jeden dzień. Dzisiaj staramy się nie prosić o przyzwolenie, tylko realizować swoje śmiałe cele jak najszybciej i otwarcie o nich mówiąc. Zachęcamy Was do tego samego. Social Tigers trzyma kciuki za Was i Wasze pomysły!