Małgorzata Stepaniuk
Social Media Specialist

Pierwsze zawodowe kroki stawiałam w branży eventowej. Łącząc studia dzienne i pracę, szybko zrozumiałam, że ciekawe projekty, niestandardowy nieraz czas pracy i intensywne działanie to coś dla mnie.

Praca w agencjach reklamowych uświadomiła mi, że social media to nieustanne trzymanie ręki na pulsie. Nauczyłam się zarówno działać „tu i teraz”, jak i budować długoterminowe strategie. Posiadam doświadczenie we współpracy z największymi Klientami z różnych branż – zaczynając od finansowej czy paliwowej, a na FMCG kończąc.

Lubię kreatywne rozwiązania, ale nie za wszelką cenę. Najważniejsza jest dla mnie rozmowa i poznanie potrzeb Klienta. Uwielbiam słuchać i zadawać pytania.

Prywatnie kocham kino (najbardziej niskobudżetowe horrory), gry planszowe (najchętniej te o niskim stopniu losowości) i książki (wszystko, co dotyczy reklamy i historii).

Kultura wiedzy, ambitni ludzie, a jednocześnie mało korporacyjny styl i przyjazne nastawienie to coś, co codziennie zachwyca mnie w Social Tigers. Cieszę się, że mogę tutaj dzielić się swoim doświadczeniem oraz – co dla mnie najważniejsze – zdobywać nowe.