Franciszek Georgiew
Founder

Pięć lat temu postawiłem pierwsze kroki w branży reklamowej, bazując na bogatych doświadczeniach z dziennikarstwa internetowego. Okazało się, że świetnie przekładają się one na nową ścieżkę kariery i w ciągu dwóch lat przeszedłem w nowej pracy drogę od stanowiska juniorskiego do zarządzania działem, prowadząc kilka naprawdę ciekawych kampanii. 

Kolejnym przełomem okazał się dla mnie kontakt biznesowy z organizacją UFC. Musiałem założyć działalność gospodarczą, by wystawić dla niej pierwszą fakturę, a pracując po godzinach dla jednego z kilku największych graczy sportowych na świecie, zetknąłem się z zupełnie nowymi standardami.  Zyskałem również dodatkowe środki, które pozwoliły mi postawić następny krok, jakim było stworzenie własnej mikroagencji.

Dziś, dwa lata od rozpoczęcia działalności, tworzymy większy zespół i jesteśmy w zupełnie nowym miejscu. Moim coraz bardziej realnym marzeniem jest stworzenie największej agencji w kraju, w której ludzie pracują z przyjemnością i którą patologie branży omijają szerokim łukiem. Prywatnie interesuję się niemal wszystkim, co związane jest z przedsiębiorczością, reklamą i historią. Największą pasją i inspiracją pozostaje dla mnie antyk. Test Gallupa przypisał mi predyspozycje do strategii, rywalizacji, indywidualizacji, nacisku na osiągnięcia i aktywizowania innych. Myślę, że trudno się z tym nie zgodzić!